Slapukus

Apsilankius Arfiline interneto svetainėje, vartotojui parodomas langas su pranešimu, kad svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate priimti slapukus, jų naudojimo teisinis pagrindas yra vartotojo sutikimas ir Jūs kartu patvirtinate, kad perskaitėte informaciją apie slapukus ir jų paskirtį.

Kodėl Arfiline naudoja slapukus?

Slapukus naudojame siekdami pagerinti svetainės naudojimo patirtį ir užtikrinti tinkamą jos veikimą.

Informacija apie slapukus.

Mūsų interneto svetainę atsidarėte naudodamiesi kuria nors naršykle, pavyzdžiui: Chrome, Firefox, Safari, Edge, Opera ar kita. Slapukai (angl. cookies) yra informacija, kurią naudojama naršyklė gauna ir išsaugo tuo metu, kai Jūs naudojatės mūsų svetaine. Kai apsilankysite mūsų svetainėje kitą kartą, naršyklė prisimins Jūsų veiksmus ir dalį jų atliks už Jus, pavyzdžiui, nustatys pasirinktą kalbą arba valdys pranešimo apie slapukus rodymą. Naudojant slapukus, svetainė gali išsaugoti individualius savo lankytojo naršyklės nustatymus, juos atpažinti ir atitinkamai reaguoti. Su slapukais susijusi informacija nėra skirta Jums asmeniškai identifikuoti ir Jūsų naršymo duomenims valdyti.

Mes naudojame Google Analytics.

Arfiline interneto svetainėje yra įdiegti Google Inc. sukurtos programos Google Analytics slapukai. Google Analytics slapukai gerina mūsų svetainės turinio kokybę ir ją pritaiko vartotojų poreikiams. Išsamiau su Google Analytics paslaugos teikimo sąlygomis galima susipažinti interneto svetainėje.

Jei norite, kad Arfiline negautų informacijos apie Jūsų veiksmus mūsų interneto svetainėje, turite įjungti papildomą įrankį Google Analytics Opt-out Browser Add-on. Šis papildomas įrankis susisiekia su Google Analytics JavaScript (ga.js) ir nurodo, kad duomenys apie lankymąsi atitinkamoje svetainėje nebūtų siunčiami į Google Analytics.

Kaip galite valdyti slapukų nustatymus?

Slapukus galite valdyti per savo naršyklės nustatymus, pasirinkę, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos norite ištrinti. Jūs bet kada galite atsisakyti slapukų – tiesiog juos ištrinkite iš savo naršyklės, kurioje jie buvo įrašyti. Slapukų valdymo būdas priklauso nuo naudojamos naršyklės. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip tvarkyti ar ištrinti naršyklės slapukus, apsilankykite savo naršyklės interneto svetainėje.

Išsami informacija apie slapukus, jų rūšis, naudojimą ir šalinimą (anglų kalba) pateikta svetainėse ec.europa.eu ir allaboutcookies.org