Apie mus

  1. Before
  2. After

Septyneri metai pervežimų sektoriuje

2007 metais Arfi Line įkūrė du jauni, bet jau patyrę ir azartiški logistikos specialistai Artis ir Filipas. Sujungus ne tik pirmuosius vardų skiemenis, bet ir idėjas bei jėgas, atsirado Arfi Line, kuri šiuo metu yra viena iš Latvijos logistikos ir transporto paslaugų lyderių Baltijos šalyse. Nuo įmonės įsteigimo Arfi Line tikslingai formavo  logistikos profesionalų komandą, sugebančią operatyviai ir sumaniai pasiūlyti geriausias pervežimų galimybes Europos ir Skandinavijos šalyse. Arfi Line komanda kalba latvių, rusų, anglų, vokiečių, lietuvių ir estų kalbomis, auga ir vystosi bei daro tai kartu su savo klientais, kurių lojalumas – geriausias Arfi Line suteikto serviso liudijimas!

 

2007

Bendraminčiams suvienijus jėgas, įsteigiamas Arfi Line.

2010

2010 metai įmonės istorijoje reikšmingi tuo, kad apyvarta pasiekė pirmą 10 milijonų eurų.

2014

Per septynerius metus kelis kartus didėjo Arfi Line Latvijos biuro darbuotojų skaičius bei 2011 metais įsteigtas filialas Lietuvoje, o 2014 metais – Estijoje.

 

Mes didžiuojamės

  • savo pasiekimais ir suteiktų paslaugų kokybe. Mes žinome, kad kiekvienam klientui galime pasiūlyti patį geriausią servisą. Skambinkite (+371)27888333 ir įsitikinkite patys!

  • 3562 lojalūs ir patenkinti klientai

  • 103 370 iki šiol pervežtų krovinių